Баннер
Главная Новини
Щоб було і приємно і корисно.
Автор: Пресс-служба   
20.06.2013 13:35

Під час літніх канікул дозвілля дітлахів зазвичай різноманітне. Батьки намагаються впорядкувати вільний час дітей, докладають зусиль, щоб відпочинок був не тільки приємним, але змістовним і корисним.

Традиційним місцем літнього відпочинку ізюмських дітей є  дитячий оздоровчий табір «Орлятко». З 50 дітлахів першої зміни, що розпочалася 12 червня, четверо - це діти працівників Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД». Друга зміна табору буде представлена не менше ніж 24 школярами, батьки яких працюють на ДП ІПЗ.

Цього року загальна вартість путівки на одну зміну (три тижні) дорівнює майже 2400 грн. А приладобудівники сплачують за таку путівку всього близько 150 грн. Різниця відчутна і можлива завдяки плідній співпраці керівництва заводу з Фондом соціального захисту та профспілковим комітетом підприємства.  В цьому сенсі ДП ІПЗ чи не єдине підприємство на території Ізюмщини, на якому оздоровлення дітей в таборі «Орлятко» для працюючих батьків коштує не більше 10 відсотків від вартості путівки. Слід підкреслити, що збереженню такого напрямку соціальної сфери заводу приділяється значна увага.

Подробнее...
 
«IDEF-2013».
Автор: Пресс-служба   
28.05.2013 15:16

    З 7 по 10 травня 2013 року представники ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» в складі делегації ДК «Укроборонпром» прийняли участь в 11-й Міжнародній виставці військової техніки «IDEF-2013» (м. Стамбул, Туреччина).

 

   Директор ДП ІПЗ  Г.С. Корево : "Перспективність участі в «IDEF-2013» для ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» як складової частини ДК «Укроборонпром» в першу чергу пов’язана з можливістю чергової презентації продукції підприємства на міжнародному ринку.

   Слід відзначити, що завод постійно приймає участь у подібних заходах. Зокрема, у березні представники підприємства відвідали виставку «Фотоніка-2013» (м. Москва), а на червень поточного року запланована участь делегації ДП ІПЗ у міжнародному салоні в Ле-Бурже (Франція).

   Участь у таких заходах - це можливість продемонструвати новітні розробки та продукцію підприємства, ознайомитися з конкурентним середовищем, відстежити світові тенденції, провести перемовини з вже існуючими та потенційними партнерами. Наразі ефективність участі в подібних виставках, особливо міжнародного значення,  підтверджено домовленостями та контрактами."

Подробнее...
 
Голова Верховної Ради України В.В.Рибак привітав колектив державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» з 90-річчям від дня його заснування.
Автор: Пресс-служба   
23.05.2013 08:15

Колективу державного підприємства  «Ізюмський приладобудівний завод»

 

Шановні друзі!

 

   Щиро вітаю вас зі знаменною датою - 90-річчям заснування вашого заводу - єдиного в Україні підприємства по виготовленню оптичного скла.

 

   Вже майже століття Ізюмський приладобудівний завод є лідером країни в оптичному та оптико-електронному приладобудуванні. Він залишається єдиним унікальним підприємством не лише в Україні, а й у Європі, яке має повний технологічний цикл виробництва — від варки скла до виготовлення найсучасніших приладів керування озброєнням як сухопутної й авіаційної техніки, так і кораблів військово-морських сил. Приємно відзначити, що і сьогодні на підприємстві розробляються та впроваджуються нові технології, розширюється експериментальна база.

 

   Покоління за поколінням, переймаючи досвід, талант і любов до своєї справи, ви створюєте унікальну продукцію, що користується попитом як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

 

   В цей святковий день звучать слова глибокої поваги і вдячності всім, хто назавжди пов'язав свою трудову біографію з заводом, з честю проніс через життя відданість його традиціям, професії та великій робітничій родині.

 

   Бажаю всім заводчанам здоров'я та благополуччя, життєвих сил і наснаги! Впевнений, що високий професіоналізм, глибокі знання і творча енергія, віра в успіх й надалі супроводжуватимуть вас у щоденній роботі, дозволять примножувати славу підприємства та прокладати шлях до нових звершень.

 

Володимир РИБАК

 

Джерело - Офіційне інтернет представництво Голови Верховної Ради України 18 травня 2013, 09:00

 

 
ДП ІПЗ відсвяткував 90річчя !
Автор: Пресс-служба   
22.05.2013 15:57

   

    15 травня поточного року в Міському Палаці культури відбулися урочистості та концерт з нагоди 90 річниці підприємства.

    13 травня 1923 року фахівцями заводу було виготовлено перше вітчизняне скло, що відповідало світовим оптичним константам. Саме цей день і став Днем народження заводу.

 

   Святкову подію залюбки відвідали ветерани підприємства, приладобудівники, ізюмчани та гості міста.

Подробнее...
 
До 90-річчя заводу !
Автор: Пресс-служба   
25.04.2013 14:28

 

 

   13 травня 1923 року при проведенні промислової варки на заводі вперше було отримано придатне по всім оптичним константам оптичне скло.

 

   Саме цей день і став Днем народження Ізюмського заводу оптичного скла.

 

   15 травня о 15-00 в БК ім. Кірова відбудуться урочистості та концерт з нагоди 90-річчя Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

   Запрошуємо на свято !

 
На ДП ІПЗ планують провести глибоку модернізацію горшкової скловарної печі.
Автор: Пресс-служба   
10.04.2013 08:14

    Майже 20 років піч Ізюмського заводу зазнавала лише періодичних технічних оглядів та незнач­них робіт. З початком 2013 року цей підхід кар­динально змінився. Зміни зумовлені виконанням ДП ІПЗ підвищених вимог ДК «Укроборон­пром» до якості продукції підприємств концерну.

 

   Наче до живої істоти звертається до горшкової печі заводу головний технолог по скловарінню Віра Олександрівна Конрадій під час варки скла. Адже саме вона в повній мірі усвідомлює величезну відповідальність в процесі перетворення сукупності окремих компонентів в оптичне скло відповідної марки. А питома вага успіху варки скла залежить від оптимального функціонування горшкової печі. Тому до кінця серпня 2013 року на ДП ІПЗ планують провести глибоку модернізацію горшкової скловарної печі.

 

   « Сьогодні саме ця піч є скловарним «серцем» заводу. І як кожне серце, потребує уваги, догляду та піклування » - зазначає в.о. першого заступника директора за­воду  В.В. Коваленко.

Подробнее...
 
ЕЁ ОПТИЧЕСКИЕ УНИВЕРСИТЕТЫ.
Автор: Пресс-служба   
09.04.2013 07:25

               Краткий очерк о трудовой деятельности начальника лаборатории разработок и синтеза оптических сред ГП ИПЗ Светланы Олеговны Олым.

 

   Точка отсчета.

 

   В 1996 году после окончания Харьковского по­литехнического института молодой специалист в области технологии оптического стекловаре­ния пополнил ряды трудового коллектива Из­юмского приборостроительного завода. Под руководством Татьяны Ивановны Голиковой, ещё будучи студенткой, Олым прошла предди­пломную практику на предприятии. И хотя с ра­ботой завода уже была знакома не по наслышке, уровень технологии и производства её поразили.

 

   Участок горшковых печей, как часть стекловарен­ного направления, входил в зону ответственности Любовь Александровны Бабиченкоглав­ного технолога стекловаренного производства на то время. Под её чутким руководством и на­чала свою производственную карьеру и тру­довую деятельность молодой технолог Олым.

Подробнее...
 
ЯКІСТЬ ОПТИЧНИХ ВИРОБІВ - ПІД НАДІЙНИМ КОНТРОЛЕМ !
Автор: Пресс-служба   
08.04.2013 10:41

    У лютому поточно­го року на ДП “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” за­вершено модернізацію спектрофото­метричного та кутовимірювального метрологічних комплексів.

 

   Завдяки цьому суттєво підвищено точність вимірювань показників оптичних виробів та автоматизовано обробку отриманих даних. Фактично частина власних засобів вимірювання та метрологічної атестації приведені у відповідність до сучасних світових вимог.

 

    Скажімо, однією з су­часних міжнародних вимог до довжини хвилі лазерних приладів, що не шкідлива для ока людини, є 1540 нанометрів. Модернізований Ізюмський спектрофо­тометр дозволяє контролювати цей по­казник до значення 2500 нанометри.

 

   Точність роботи кутовимірувального ком­плексу складає дві десяті кутової секунди. Завдяки цьому з’явилася можливість виго­товляти призми з високою точністю, які ви­користовуються в системах вивірки лазерних каналів керування ракетою і забезпечують високу точність наведення ракет на ціль.

Подробнее...
 
З січня 2013 року ДП ІПЗ розпочало випуск ПН-90М - нового сучасного приладу наведення керованих ракет.
Автор: Пресс-служба   
04.04.2013 14:49

    Власна розробка фахівців підприємства була створена та успішно пройшла випробування в 2012 році.

 

   ПН-90М є складовою частиною сучасних систем керування вогнем, що встановлюються на бронетехніці. Забезпечує наведення керованих ракет для стрільби як з артилерійських систем, так і з контейнеру.

 

   Новий Ізюмський прилад характеризується підвищеною точністю наведення керованих ракет. Має  можливість роботи в режимі стрільби з перевищенням.      Обладнаний вмонтованою високоточною системою вивірки лазерного каналу наведення ракети та прицільним ТВ каналом.

 

   Першу партію ПН-90М буде направлено для  комплектів систем керування вогнем  керованих ракет в рамках співпраці з  ДП «ДККБ «Луч»».

 

ДОВІДКА : ПН-90Мприлад наведення, який призначений для візуального телеспостереження, вибору та супроводу цілі наводчиком, формування поля управління в промені лазеру в діапазоні програмних відстаней від  50 до 5000 м.

Більш детально - на сайті підприємства www.ipz.com.ua в розділі «Продукция/Спецтехника».

 
На ДП ІПЗ призначено нового директора.
Автор: Пресс-служба   
29.03.2013 10:37

   

   28 березня 2013 року керівник департаменту виробництва ДК «Укроборонпром» Олександр Петрович Мазуренко представив трудовому колективу Ізюмського приладобудівного заводу нового директора.

 

   Відтепер ним став Корево Григорій Степанович. До цього він обіймав посаду одного з заступників директора та опікувався всіма технічними аспектами функціонування підприємства.

 

   Зміна керівного складу на підприємстві зумовлена закінченням терміну дії контракту попереднього директора Л.В. Шоломицького .

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 Следующая > Последняя >>

Страница 33 из 35

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua