Главная Тендери
Оптимізація системи закупівель на ДП ІПЗ.
Автор: Пресс-служба   
17.04.2015 13:05

  

  

    В 2015 році ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» , як підприємство-учасник ДК «УКРОБОРОНПРОМ», перейшло на сучасну систему закупівель – електронні торговельні майданчики.

 

   Електронні торговельні майданчикице сучасний, максимально прозорий спосіб придбання товарів та послуг....

 

 

    Учасник такого процесу отримує доступ до всіх конкурентних переваг сучасного ринку та виходить на новий рівень європейських стандартів підприємництва.

 

   Враховуючи, що загальна економія «УКРОБОРОНПРОМУ» за останні п’ять місяців завдяки використанню в системі закупівель електронних торгових майданчиків вже сягнула 70 млн грн., фахівці ДП ІПЗ активно долучилися до сучасних технологій придбання ТМЦ.

 

   Наразі, закупівлю товарів загального призначення, а саме : сировину та матеріали, товари загальнопромислового призначення, електротехнічне обладнання, продукцію ІТ-напрямку, автотранспортну техніку і запчастини, обладнання, нестандартне обладнання та запчастини до обладнання, інструмент, ПММ, будівельні матеріали, меблі, спецодяг, канцтовари, побутову техніку, господарські товари і т.і. ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» проводить на електронній торговій площадці Smarttender.biz.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua